بهترین پرینتر در سال 2022

ثبت شد
۱ بهمن ۱۴۰۰ . مطالعه: ۵ دقیقه
بهترین پرینتر در سال 2022

بهترین پرینتر ها در هر نوع، پرینتر های خوش‌ساخت گزینه‌های چاپ مناسبی را برای همه اسناد، عکس‌ها و سایر نسخه‌های چاپی در اختیار شما قرار می‌دهند. اما انتخاب یک مورد مناسب می‌تواند کمی برایتان دشوار شده باشد. چه بخواهید چاپ مستندات اولیه را برای پروژه دانشگاهیتان انجام دهید، پرتره‌ای را برای خود چاپ کنید و آن را قاب کنید.

یا بخواهید چیزی را اسکن، کپی و حتی فکس کنید، پرینتری متناسب در هرمورد وجود دارد. آیا یک جوهر افشان همه‌کاره می خواهید یا یک پرینتر لیزری سیاه و سفید؟ ما به شما کمک می‌کنیم تا تصمیم بگیرید چه می‌خواهید و پرینتری را پیدا کنید که به بهترین وجه ممکن با نیازهای شما مطابقت دارد.

بررسی‌های پرینتر ما، بیشتر واحدهای ترکیبی استاندارد چاپ/اسکن/کپی که در قفسه‌های فروشگاه بسیار محبوب هستند را پوشش می‌دهد. ما هر پرینتری را بر اساس اصول اولیه، مانند کیفیت و سرعت چاپ آزمایش می‌کنیم.

ما از دید طولانی، عواملی مانند هزینه چاپ یا حجمی که پرینتر برای رسیدگی ماه به ماه ساخته شده است، استفاده می‌کنیم. ما علاوه بر جوهرافشان همه‌کاره، پرینترهای لیزری، پرینترهای عکس و حتی مدل‌های قابل حمل را نیز با هدف یافتن بهترین پرینتر برای شما بررسی کرده‌ایم.

بهترین پرینتر ها کدامند؟

به طور کلی انتخاب برتر ما Brother INKvestment MFC-J995DW است، یک پرینتر جوهرافشان همه کاره که عملکرد چاپ عالی را با قابلیت‌های اسکن و کپی و هزینه جوهر بسیار پایین را دور هم جمع می‌کند.

پرینتر های لیزری نیز مانند Brother MFC-L2750DW، یک دستگاه لیزری همه کاره که قابلیت چاپ، اسکن، کپی و فکس را ارائه می‌دهد، امتیازهای بالایی را کسب می‌کنند. پرینتر لیزری تک رنگ چاپ متنی سریع و واضح را ارائه می‌دهد و آن را به یک انتخاب مناسب تبدیل می‌کند، حتی اگر رنگی نیز نباشد.

Canon Pixma TR8620 به دلیل ترکیبی از کیفیت چاپ عالی، بهره‌وری بالا به دلیل تغذیه خودکار اسناد و قابلیت اسکن/کپی/فکس، به عنوان پرینتر خانگی مورد علاقه ما، جایگاه برتر را به خود اختصاص داده است، بماند که به لطف سیستم مخزن five-ink، عکس‌های چشم نوازی پرینت می‌کند.

اگر می‌خواهید بهترین پرینتر خانگی برای مدیریت مجموعه‌ای از عکس‌ها بدون صرف جوهر انجام شود، HP Envy 7855 را بررسی کنید. Canon Pixma TR150 قابلیت حمل را با کیفیت عالی چاپ عکس ترکیب می‌کند.

مهم نیست نیاز شما برای پرینت چه باشد! قطعا در این لیست، پیشنهادی دریافت می‌کنید که نمی‌توانید آن را رد کنید.

1. Brother INKvestment MFC-J995DW

بهترین پرینتر از همه لحاظ.

هزینه پرینتر بسیار بیش از قیمتی است که هنگام خرید صرف می‌کنید. هزینه جوهر می‌تواند پس انداز مورد انتظار شما را از دستگاه مقرون به صرفه شما کاهش دهد. اگر یکی از بهترین پرینترهای خانگی با کمترین مصرف جوهر را می‌خواهید، Brother INKvestment MFC-J995DW را توصیه می‌کنیم. 

پرینتر جوهر افشان همه کاره دارای کارتریج‌های جوهر بسیار بزرگ است و با تخمینی سال‌ها جوهر در جعبه عرضه می‌شود که کمترین هزینه جوهر برای هر صفحه را که دیده‌ایم را به مصرف می‌کند.

علاوه بر این، Brother INKvestment MFC-J995DW چاپ، اسکن و کپی قابل اطمینانی را ارائه می‌دهد. سرعت چاپ بالاتر از میانگین دسته‌بندی است و چاپ دوطرفه یکی از سریع‌ترین‌هایی است که دیده‌ایم.  همه این‌ها را در حالی انجام داد که کیفیت چاپ بالایی را در سراسر صفحه ارائه می‌کرد.

بهترین چاپگر Brother INKvestment

2. Brother MFC-L2750DW XL

بهترین پرینتر لیزری.

پرینتر لیزری چندمنظوره Brother MFC-L2750DW XL دارای ویژگی‌هایی مانند تغذیه خودکار سریع اسناد، قابلیت فکس و سینی کاغذ دوم است. همچنین در چاپ دورو و کپی سریع است. اما سرعت را فدای کیفیت نمی‌کند.

اسناد هر بار واضح و دقیق به نظر می‌رسند. این به راحتی یکی از بهترین پرینترهای خانگی است، پرینتر لیزری مورد علاقه ما، تا زمانی که نیازی به چاپ رنگی نداشته باشید.

MFC-L2750DW XL با کیفیت عالی سند و سریع ترین سرعت تا به امروز برای متن و فایل های متنی/گرافیک ترکیبی به بهترین پرینتر تبدیل شد. این پرینتر حتی سریع‌تر از برخی مدل‌ها چاپ‌های دو طرفه را انجام می‌دهد.

MFC-L2750DW XL با استفاده از کارتریج تونر با ظرفیت بالا، هزینه‌ای کم برای چاپ را ایجاد می‌کند که برگ برنده‌ای برای این پرینتر به حساب می‌آید.

بهترین پرینتر لیزری

3. Canon Pixma TR8620

یک پرینتر عالی برای دفتر کار خانگی.

Canon Pixma TR8620 بسیاری از ویژگی‌های اداری را ارائه می‌کند، از اسکن و فکس گرفته تا تغذیه خودکار 20 صفحه‌ای اسناد (ADF)، چاپ دو طرفه، و دو سینی کاغذ برای آماده نگه‌داشتن دو نوع کاغذ. یک صفحه نمایش لمسی رنگی بزرگ 4.3 اینچی کنترل آن را آسان کرده است. این پرینتر از ادغام خانه هوشمند با Amazon Alexa و Google Assistant پشتیبانی می‌کند.

همچنین یک پرینتر خانگی عالی است، با سرعت چاپ بالاتر از حد متوسط و به طور کلی کیفیت چاپ بالا. گرافیک‌های متنی و رنگی همگی عالی به نظر می‌رسند.

 جالب‌تر اینکه ما متوجه شدیم که عکس‌های براق بسیار سریع چاپ می‌شوند و استفاده از سیستم کارتریج 5 جوهری با دو نوع جوهر سیاه منجر به عکس‌هایی با دقت بالا می‌شود. رنگ‌هایی با ظاهر طبیعی، جزئیات واضح. 

در واقع، تنها شکایت بزرگ ما از Pixma TR8620 هزینه جوهر بالاتر از حد متوسط است که تا حدی به دلیل هزینه کارتریج جوهر اضافی است.

بهترین پرینتر خانگی Canon Pixma

4. Epson EcoTank Pro ET-5850

بهترین پرینتر برای مشاغل کوچک.

Epson EcoTank Pro ET-5850 هزینه‌های جوهر بسیارکم را با ویژگی‌های مناسب تجاری فراوانی ترکیب می‌کند تا در جای خود به عنوان بهترین پرینتر جوهرافشان‌هایی برای مشاغل کوچک که بررسی کرده‌ایم، آرام بگیرد. 

طراحی EcoTank از مخازن جوهر قابل شارژ مجدد استفاده می‌کند و به اندازه کافی بطری جوهر یدکی برای چاپ هزاران صفحه دارد. یک پرینتر کسب و کار کوچک که بیش از 3000 صفحه در ماه چاپ می‌کند.

بیش از آنی‌است که خود شما و تیمتان بخواهد به آن حواله کند. این پرینتر دارای قابلیت اسکن، کپی و فکس، دو کاست کاغذ 250 صفحه ای، تغذیه خودکار اسناد 50 برگه و صفحه نمایش لمسی بزرگ و آسان 4.3 اینچی برای انجام عملیات راحت است.

در آزمایش‌های پرینتر زمان‌بندی‌شده، Epson ET-5850 برخی از سریع‌ترین چاپ‌هایی را که دیده‌ایم ارائه داد و متن واضح و شفافی تولید کرد که تقریباً با کیفیت پرینتر لیزری رقابت می‌کرد. همین عملکرد سریع و باکیفیت در کپی و اسکن نیز مشاهده شد.

آن را به پرینتر منتخب برای دفاتری تبدیل کرد که به یک پرینتر چند منظوره کامل نیاز دارند. اما جذابیت واقعی صرفه‌جویی در جوهر چه در چاپ غیر رنگی و چه صفحه رنگی است. قیمت اولیه ممکن است بالا باشد، اما ترکیبی از کیفیت، ویژگی‌ها و هزینه‌های عملیاتی فوق‌العاده پایین، این را به یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی که می‌توانید برای دفتر خود انجام دهید تبدیل کرده است.

Epson EcoTank Pro بهترین پرینتر برای مشاغل کوپک

5. HP OfficeJet 250

بهترین پرینتر و اسکنر قابل حمل.

HP OfficeJet 250 نه تنها بهترین پرینتر قابل حمل موجود در بازار است، بلکه یک پرینتر همه‌کاره با ویژگی‌های کامل است که به اندازه کافی کوچک است تا در سفر همراه خود باشد.

با قابلیت کپی و اسکن داخلی  (یک پیشنهاد نادر در مدل های قابل حمل) HP با کیفیت چاپ عالی و سرعت‌های پیشرو ماموریت خود را در رسته‌ی قابل حمل‌ها به درستی به پایان رساند.

چه چاپ اسناد متنی اولیه، چه عکس های رنگی یا اسکن مستندات برای ذخیره در آینده، کیفیتش فوق العاده بود. به نوعی، با وجود اندازه کوچک پرینتر، می‌تواند به صفحه نمایش لمسی رنگی 2.5 اینچی، تغذیه خودکار اسناد 10 صفحه‌ای و وزن کلی سفر تنها 6.7 پوند با باتری متصل به خود ببالد. 

ما آرزو می‌کنیم که خرده‌ای گران‌تر بود و عمر باتری کمی بهتر داشت، اما با توجه به کارهایی که می‌توانید با HP OfficeJet 250 انجام دهید، این‌ها شکایات کوچکی هستند.

بهترین پرینتر قابل حمل HP OfficeJet 250

6. Canon ImageClass MF743Cdw

بهترین پرینتر لیزری مشاغل کوچک.

Canon ImageClass MF743Cdw یک پرینتر لیزری رنگی همه‌کاره است که عملکرد عالی و ویژگی‌های فراوانی مانند صفحه نمایش لمسی بزرگ و چاپ دورو ارائه می‌دهد. 

اما با حجم صفحه ماهانه تا 4000 صفحه، به جای خانه برای دفتر در نظر گرفته شده است. کاربران تجاری از تغذیه کننده خودکار اسناد 50 برگ، کاست کاغذ 550 برگ، ویژگی های کار پسند مانند اسکن دو طرفه و هزینه چاپ کم لذت خواهند برد.

عملکرد نیز درجه یک، با متنی واضح، گرافیک واضح و چاپ نیز سریعتر از میانگین پرینت‌های متن و گرافیک ترکیبی است. سرعت اسکن و کپی سریع یک امتیاز مثبت است و پرینتر لیزری رنگی یکی از ساده‌ترین گزینه‌های تنظیم موجود را دارد. 

این برای ما کافی است تا Canon ImageClass MF743Cdw را یکی از بهترین پرینترهای همه کاره و پرینتر لیزری مورد علاقه ما برای استفاده در مشاغل کوچک معرفی کنیم.

Canon ImageClass

7. Brother HL-L2390DW

بهترین پرینتر لیزری مقرون به صرفه.

Brother HL-L2390DW یک پرینتر همه‌کاره تک رنگ است که چیزی را ارائه می‌دهد که به ندرت در پرینترهای لیزری دیده می‌شود، قیمت پایین. در حالی که هزینه ممکن است توجه کاربران خانگی و اداری کوچک را به خود جلب کند.

عملکرد و مجموعه ویژگی‌های آن نیز چیزی برای خرده گرفتن پیدا نیست. چاپ‌ها دقیق و سریعتر از حد متوسط هستند. این پرینتر اسکن و کپی را نیز به سرعت انجام می‌دهد. در حالی که پرینتر تک رنگ است، اسکنر تمام رنگی ضبط رنگ واقعی و اسکن سریع را ارائه می‌دهد.

اما این پرینتر فقط در هنگام خرید مقرون به صرفه نیست. هزینه‌های عملیاتی نیز در هنگام چاپ بسیار پایین است. اگر می‌خواهید از مزایای پرینتر لیزری بدون هزینه معمول استفاده کنید، Brother HL-L2390DW بهترین انتخاب ما برای شماست.

بهترین پرینتر ارزان Brother HL-L2390DW

8. Canon Pixma TR150

بهترین پرینتر عکس موبایل.

Canon Pixma TR150 یک پرینتر جوهرافشان قابل حمل است که به اندازه کافی کوچک برای حمل در کوله پشتی است. اما به اندازه کافی بزرگ است که می‌تواند همه چیز را از عکس های 4×6 تا اسناد 8.5×11 چاپ کند. با سیستم دو کارتریج، جوهر آن مقرون به صرفه است و به خوبی برای انواع کاربردهای چاپ مناسب خواهد بود. اما جایی که Canon واقعاً برجسته شده است، چاپ عکس می‌باشد.

Pixma TR150 عکس‌های باکیفیت را سریع‌تر از سایر پرینترهای قابل حمل رقیب می‌سازد و رنگ‌ها و جزئیات عالی را ارائه می‌دهد. همچنین می تواند چاپ عکس‌های بزرگتر را انجام دهد، اما بر خلاف برخی از موارد مورد علاقه ما برای چاپ عکس، قابلیت کپی یا اسکن وجود ندارد. 

شما یک پرینتر قابل حمل محکم با باتری اختیاری و حتی پشتیبانی از آمازون الکسا و کنترل‌های صوتی Google Assistant دریافت می‌کنید، معیار همیشگی؛ ما آن را به خاطر عکس‌های عالی و هزینه‌های جوهر پایینی که ارائه می‌دهد دوست داریم.

بهترین پرینتر برای عکاسی با موبایل

9. HP Envy 7855

بهترین برای چاپ عکس در تعداد زیاد.

HP Envy 7855 به نام حسادت آمیز خود به عنوان یک پرینتر جوهرافشان همه کاره شیک عمل می‌کند. این یکی از بهترین پرینترهای اداری خانگی است که عملکرد چاپ ثابتی را در سراسر صفحه ارائه می‌دهد.

اما Envy 7855 علاوه بر چاپ اسناد، اسکن و کپی بر روی اسکنر مسطح و حتی فکس، یک پرینتر عکس بسیار خوب است که همه چیز را از عکس‌های کوچک و اندازه کیف پول گرفته تا بدون حاشیه 8 × 10 ثانیه انجام می‌دهد.

و این کیفیت چاپ عکس است که با نمونه‌های عکسی که رنگ های دقیق و اشباع شده و جزئیات واضح را ارائه می‌دهند، مورد توجه ما قرار گرفته است. Envy سریع‌ترین دستگاه برای چاپ عکس در اطراف نبود، اما کیفیت خوب بود، با قیمت مناسب برای هر عکس. 

اگر از سرویس جوهر اشتراکی HP's Instant Ink استفاده می‌کنید، می‌توانید هزینه چاپ عکس را برای عکس‌های 8×10 بسیار کاهش دهید اما فقط در صورتی که تعداد زیادی از آنها را چاپ کنید.

بهترین پرینتر برای چاپ عکس های زیاد  HP Envy 7855

پرسش و پاسخ

آخرین مقالات دنیای دیجیتال