بهترین هولدر گوشی؛ راهنمای خرید پایه نگهدارنده موبایل

ثبت شد
۱۷ آذر ۱۴۰۰ . مطالعه: ۱۰ دقیقه
بهترین هولدر گوشی؛ راهنمای خرید پایه نگهدارنده موبایل

گوشی موبایل، این وسیله‌ی قدرتمند و ضروری در زندگیمان با پیشرفت تکنولوژی علاوه بر قدرتمند تر شدن سنگین تر شده و حتی می‌توان گفت اضافه وزن نیز پیدا کرده! به طوریکه شما اگر به بندهای انتهایی انگشتت کوچک دست اصلیتان نگاه کنید متوجه فرورفتگی حاصل از این وسیله می‌شوید.

دسکتاپ شما ممکن است برایتان جایی عزیز باشد و نخواهید تلفن همراهتان جوری ولو شده روی آن باشد یا ممکن است آموزش مجازی شما را وادار کند گوشی موبایلتان را پیوسته در دستتان بگیرید. بیشترین کاربرد آن نیز در وسیله‌ی نقلیه شماست به خصوص اگر راننده تاکسی های اینترنتی باشید. بله آن وسیله که راجع به آن صحبت می‌کنیم هولدر یا همان نگهدارنده گوشی موبایل است!

امروز اپلیکیشن‌‌های مسیریابی جای آن نقشه‌‌ی کاغذی را گرفته، اما هنوز خطرات خواندن نقشه‌ پابرجاست. استفاده از هولدر گوشی در خودرو، راه حلی کاربردی برای جلوگیری از خطر تصادف هنگام استفاده از گوشی موبایل می‌باشد.

از استند یا هولدر گوشی علاوه بر درون ماشین، در مکان‌هایی مثل خانه یا اداره برای کارهایی مانند کلاس‌های مجازی یا تماشای ویدیو‌های آموزشی یا حتی دیدن فیلم‌های سینمایی استفاده می‌شود.

اگر شما هم این نیازها را داشته باشید، به فکر خرید یک هولدر گوشی یا یک پایه نگهدارنده افتاده‌اید. اما مسئله مهم‌تر، این است که با دانستن خصوصیات انواع استند یا هولدر گوشی می‌توانید خریدی کارآمد داشته باشید.

هولدر گوشی (Mobile Holder) راه حل استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگی می‌باشد. زمانی که تلفن همراه شما توسط هولدر گوشی دربرگرفته شده است، تمرکز شما در حین رانندگی بالا رفته و خطر تصادف بسیار کاهش می‌یابد.

نداشتن تمرکز در رانندگی بسیار خطرآفرین است و اگر دستگاهی وجود داشته باشد که بتواند در زمان رانندگی به تمرکز ما کمک کند، بسیار ارزشمند است. البته تنها مزیت هولدر گوشی این نیست.

استفاده از برنامه‌های مسیریابی(مانند نشان و بلد) افزایش تمرکز در حین کار با گوشی همراه، برقراری تماس و گوش دادن به موزیک در هنگام رانندگی با کم شدن استفاده از دست، مزایایی است که برای خرید هولدر گوشی کافی خواهد بود. بجز این، برای تماشای فیلم و سریال و شارژ کردن تلفن همراه می‌توان از هولدر گوشی رومیزی استفاده کرد.

این مزایای حیاتی و کاربردی باعث شده که خرید استند یا هولدر گوشی با افزایش شدیدی روبرو شود. نگهدارنده موبایل را از نظر کاربرد می‌توان به 2 دسته هولدر گوشی درون ماشین و استند رومیزی برای مکان‌هایی مانند خانه یا محل کار تقسیم کرد که در ابعاد مختلف و برای نیازهای متفاوت صاحبان تلفن همراه تولید می‌شوند.

مزایای کاربردی استفاده از هولدر گوشی 

  • محافظت از گوشی تلفن همراه در مقابل شکستن حاصل از به زمین افتادن
  • جلوگیری از افتادن گوشی به قسمت‌هایی مانند پشت پدال ترمز که بسیار خطرآفرین است
  • گرفتن فرمان خودرو با هردو دست و کم شدن خطر تصادف
  • دسترسی بهتر به گوشی تلفن
  • داشتن دید بهتر رو به جلو

آیا تصور می‌کنید خرید این وسیله مهم کار راحتی است؟ باید به بگوییم که انتخاب این وسیله در ظاهر خیلی ساده، یکی از مشکل‌ترین کاری‌هایی است که می‌توانید انجام دهید. چرا؟

بخاطر تنوع بسیار زیاد انواع مدل‌های مختلف هولدر گوشی و نداشتن راهنمایی جامع برای انتخاب و خرید بهترین نگهدارنده گوشی. پس اجازه دهید بدون معطلی به سراغ راهنمای جامع و کاملی برویم که بتواند تک تک سوالات شما درباره این محصول شگفتی ساز را پاسخ دهد و در وقت و هزینه شما صرفه جویی چشمگیری انجام دهد.

مدل های بهتری هولدر گوشی 

بخاطر محبوبیت نگهدارنده تلفن همراه، تنوع هولدر گوشی های هوشمند روز به روز افزایش می‌یابد. مثلا، استفاده از اپلیکیشن‌هایی مانندSnapp!  و TAPSI باعث شده تا خرید هولدر گوشی افزایش چشم‌گیری داشته باشد. برای سادگی انتخاب شما، می‌توانیم گروه‌بندی زیر را در 4 طبقه‌بندی انجام دهیم.

هولدر گوشی گیره ای

هولدر گوشی گیره ای با استفاده از گیره های نصب شده در روی دریچه هوای مطبوع قابل جای‌گذاری هستند و بیشتر در روی دریچه‌های چهار ضلعی استفاده می‌شوند. نحوه جای‌گیری این نوع از هولدر گوشی به شکلی است که باعث می‌شود حواس شما به طور کامل بر روی جاده باشد و نقطه کور در رانندگی شما ایجاد نشود.

جای‌گذاری این مدل از هولدر گوشی بر روی دریچه تهویه هوا (air conditioning) در حالتی که باد گرم یا سرد  از دریچه‌ها بیرون می‌آید، باعث مشکل می‌شود و راه حل آن نیز این است که حتما باید کانالی که هولدر گوشی بر روی آن نصب است را خاموش کنیم تا تلفن همراه ما سرد یا داغ نشود.

از بهترین مزایای هولدر گوشی گیره ای این است که باعث جلب توجه دزدها نمی‌شود و ماشین شما در امان خواهد بود.

بهترین هولدر گوشی گیره ای

هولدر موبایل مکنده ای Suction cup

این نوع هولدر گوشی با استفاده از چسبنده‌های مکنده ای بر روی شیشه‌ی ماشین نصب می‌شود. در زمان خرید این مدل از هولدر گوشی دقیت لازم را داشته باشید که حتما از کیفیت بالایی برخوردار باشد، در غیر این صورت باعث خطراتی از جمله آسیب به گوشی شما خواهد شد. 

زمانی که این نوع از هولدر گوشی را بر روی شیشه نصب کنید، ممکن است بخشی از دیدتان به خیابان کم شود. اما جای نگرانی نیست چون می‌توانید به راحتی مکان مناسبی برای نصب هولدر گوشی مکنده ای پیدا کنید. 

نکته آخر برای هولدر موبایل مکنده ای این را در نظر داشته باشید که قبل از نصب، حتما شیشه ماشین خود را تمیز کنید تا هیچ‌گونه اثری از چربی بر روی شیشه‌ها باقی نماند زیرا باعث می‌شود تا چسبندگی آن کاهش یابد.

بهترین هولدر موبایل مکنده ای

هولدر گوشی چسبی

 به خاطر چسب محکمی که در این نوع از هولدر گوشی استفاده شده، باید قبل از هر چیز، از جایی که قصد دارید آن را نصب کنید اطمینان حاصل کنید. به دلیل این که بلافاصله بعد از جای‌گذاری، جا به جایی یا کندن آن کار سختی است. ضمن آن که احتمال دارد بقایای چسب بر روی شیشه مانده باشد که بسیار آزار دهنده است.

بهترین هولدر گوشی چسبی

هولدر گوشی مگنتی Magnetic Mobile Holder

بعد از هولدر گوشی گیره ای ، مکنده و چسبی به هولدر های مگنتی می‌رسیم که با قابلیت‌ کاربردی خود، گوشی شما را محکم سر جایش نگه می‌دارد. هولدر گوشی مگنتی می‌توانند در روی کانال تهویه هوا و هم بر روی شیشه جلوی ماشین نصب شود. 

مزیت استفاده از هولدر گوشی مگنتی نسبت به هولدر گوشی گیره ای، راحتی برداشتن گوشی از روی هولدر است.

هولدر گوشی مگنتی

بهترین هولدر گوشی برای نیازهای هر شخص کدام است

این مسئله‌ای است که شاید با مطالعه بخش‌های قبلی این مقاله به فکرتان رسیده باشد. بخش‌بندی انواع هولدر گوشی برای انتخابی مناسب و کارآمد کافی نیست آن هم به دلایل زیر:

  1. معیارهای معایب و مزایای هولدر گوشی ممکن است برای اشخاص مختلف، متفاوت باشد. به طور مثال شاید مزیت چرخش به اطراف در هولدر گوشی برای شما کارآمد نباشد و صرفا محکم بودن، برایتان اولویت زیادی داشته باشد.
  2. بخاطر خرید و فروش زیاد هولدر های گوشی، انواع مدل‌ها زیادتر می‌شوند به همین دلیل خرید بهترین هولدر گوشی کار راحتی نیست.

چگونه بهترین هولدر گوشی برای ماشین خود را انتخاب کنیم؟

بهترین هولدر گوشی برای ماشین 207، هولدر مگنتی است یا مکنده ای؟

جای‌گذاری هولدر گوشی بر روی خودروی 207 مشکل است و نمی‌توانید مکان امنی برای نصب هولدر گوشی داشته باشید. پس پیشنهاد ما این است که برای پژو 207 به سمت هولدر هایی بروید که بتوان آن‌ها را در روی شیشه خودرو نصب کرد. از جمله بهترین استند گوشی برای 207 می‌توان از هولدر مکنده ای نام برد.

هولدر گوشی مکنده ای بر روی شیشه چسبیده و به راحتی تلفن همراه شما بر روی آن سوار می‌شود. از جمله مزیت‌های هولدر گوشی مکنده ای آن است که به سادگی می‌توان محل نصب مناسبی برای آن پیدا کرد.

مناسب‌ترین مکان برای چسباندن هولدر گوشی پژو 207 بر روی شیشه خودرو می‌باشد. البته عیب چسباندن هولدر گوشی بر روی شیشه ماشین این است که ممکن است دید جلو را کاهش دهد. راه حل آن هم نصب هولدر در جایی است که کم‌ترین کاهش دید رو به جلو را به همراه داشته باشد.

نکته‌ای که در زمان انتخاب هولدر گوشی مکنده ای باید بدانید آن است که چسب هولدر باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. استند هایی که با چسب به شیشه خودرو می‌چسبند باید اورجینال باشند.

همه‌ی هولدر گوشی های غیر اصل بعد از گذشت زمان، کیفیت خود را از دست می‌دهند و به راحتی بر روی کف خودرو می‌افتند. افتادن استند موبایل و پرت شدن آن به زیر پدال گاز یا ترمز خطرآفرین است. 

بهترین هولدر گوشی برای 207

بهترین هولدر گوشی برای تندر 90 

درصورتی که خودروی شما تندر 90 است پیشنهاد ما هولدر گوشی مگنتی و هولدر گوشی مکنده ای یا چسبی می‌باشد. 

بخاطر این مسئله که داخل خودروی رنو تندر 90 مکان مناسبی برای جای‌گذاری نگهدارنده گوشی گیره ای نیست، پیشنهاد می‌کنیم برای تندر 90 هولدر مگنتی یا مکنده ای یا چسبی خریداری کنید. فاصله بین دو کانال وسط تهویه هوا مناسب‌ترین فضا برای جای‌گذاری هولدر گوشی در ال90 است. 

درضمن مناسب‌ترین فضا برای جای‌گذاری هولدر گوشی مکنده ای، بر روی داشبورد رنو تندر 90 است. نصب هولدر گوشی مکنده ای روی شیشه ماشین، قسمتی از دید شما را مختل می‌کند، می‌توان کانال کنار فرمان را برای نصب هولدر گوشی مکنده ای انتخاب کرد.

نکته ای که در مورد خودروی تندر 90 وجود دارد این است که مکان کنار فرمان (در حد نصب هولدر گوشی) بیشتر از ماشین‌های دیگر است. به همین خاطر اگر راست دست نیستند یا کار کردن با دست چپ برایتان راحت است، می‌توانید هولدر گوشی مکنده ای یا چسبی را کنار فرمان قرار دهید.

بهترین هولدر گوشی برای ال 90

بهترین هولدر گوشی برای پژو پارس

مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید آن است که همیشه خرید گران قیمت، کیفیت بالا را نتیجه نمی‌دهد! مسئله‌ای که باید به آن توجه کنید آن است که کدام نگهدارنده تلفن همراه برای نیازهای شما کاربردی است. اگر به دنبال خرید بهترین هولدر گوشی برای پژو پارس هستید، باید وسواس زیادی به خرج دهید. 

به این دلیل که بیشتر هولدر گوشی ها برای پارس مناسب هستند و با جستجوی اندکی می‌توانید بهترین هولدر گوشی را با قیمت پایین بخرید. داشبورد پژو پارس توانایی آن را دارد که انواع مدل هولدر گوشی را برروی آن نصب کنید. 

یک‌دست بودن فضای نصب هولدر گوشی موبایل، نکته‌ای است بسیار با اهمیت. همچنین جایگذاری پایه‌های گیره‌ای فقط روی کانال تهویه هوای چهارضلعی انجام می‌شود. پرشیا خودرویی است که کانال‌های دریچه هوای محکمی دارد و داشبورد آن مسطح است و به راحتی می‌شود مکان خوبی برای نصب هولدر گوشی برای پرشیا انتخاب کرد. 

بهترین هولدر برای پژو پارس

بهترین هولدر گوشی برای سورن پلاس؛ پیشنهاد ما هولدر گیره ای است 

از جمله مواردی که برای خرید هولدر گوشی بهتر است مدنظر داشته باشید، مکان داخل خودرو است. فضای داخل سورن پلاس و تیبا با هم تفاوت زیادی دارند. بهترین هولدر برای تیبا، مناسب سورن نیست! 

به همین خاطر است که انواع هولدر گوشی در هر خودرو از همدیگر جدا هستند. سورن پلاس خودرویی است که برای نصب هولدر گوشی درون آن بهتر است زمان زیادی داشته باشید تا مکان مناسبی برای آن انتخاب کنید. بخاطر نوع خاص داشبورد سورن پلاس ، یکی از فضاهای مناسب برای جای‌گذاری هولدر گوشی، کانال تهویه هوا است. 

اگر به دنبال بهترین هولدر گوشی برای سورن پلاس هستید پیشنهاد ما هولدر گوشی گیره ای است. هولدر گوشی گیره ای روی کانال تهویه هوا نصب می‌شود.

بهترین هولدر گوشی برای سورن

بهترین هولدر گوشی برای تیبا

فضای داخلی خودروی تیبا، همانند 207 جای کم‌تری نسبت به دیگر خودروها دارد و انتخاب هولدر گوشی برای تیبا کار ساده‌ای نیست. فضای نصب هولدر گوشی بر روی فرمان تیبا، شیشه‌ی جلوی خودرو، داشبورد و کانال تهویه هوای تیبا می‌باشد. می‌توان اشاره کرد که انتخاب بهترین هولدر موبایل برای تیبا به نیازهای شما بستگی دارد. 

هولدر مگنتی، پایه نگهدارنده مکنده ای، استند گیره ای، هولدر گوشی چسبی و دیگر مدل‌ها مناسب خودروی تیبا می‌باشند.

بهترین هولدر برای تیبا

نکات مهم: فضای داخل کابین ماشین‌ها با یکدیگر متفاوت است. به همین خاطر هولدر گوشی مناسب یک ماشین با خودروی دیگر فرق دارد. در صورتی که خودروی شما در این مقاله وجود ندارد و نمی‌دانید کدام هولدر گوشی برای ماشین شما مناسب است پیشنهاد می‌کنیم به نکات زیر توجه داشته باشید تا بهترین محصول را پس از انتخاب هولدر گوشی داشته باشید.

  1. به مکان‌های بلااستفاده خودرو دقت داشته باشید. اغلب خودروها حداکثر 5  مکان امن برای جای‌گذاری هولدر گوشی دارند. اما برای نصب هولدر گوشی، مکانی را انتخاب کنید که بیشترین دسترسی به آن را دارید و زمان استفاده از گوشی تمرکزتان کمتر به هم می خورد.
  2. حتما از کیفیت هولدر گوشی خود مورد نظر اطمینان داشته باشید. گاهی اوقات شما می‌دانید کدام نگهدارنده مناسب ماشین شما است اما کیفیت پایین هولدر گوشی باعث می شود تا عملکرد خوبی نداشته باشد.

سوالات پرتکرار درباره خرید بهترین هولدر گوشی و استند موبایل 

اثرات مگنت هولدر گوشی بر روی تلفن همراه مخرب است؟ 

تعداد زیادی از کاربردان تلفن همراه در هنگامی که موبایل‌شان توسط هولدر نگهداری می‌شود، نگرانی‌هایی دارند، از جمله این که آیا آهن‌ربای هولدر مگنتی مشکل آفرین است یا خیر.

در کل دو نظریه برای آهن‌ربای هولدر به وجود آمده است که آیا به گوشی آسیب می‌رساند یا خیر. شاید شما هم از این مسئله بی‌خبر باشید که در مانیتورهای نسل‌های قبل یعنی (سی تی ار)،  آهن ربا تاثیر زیادی روی کیفیت صفحه نمایش داشت. 

در صورتی که آهن‌ربا به مانیتورهای لامپی نزدیک می‌شد، تصاویر و رنگ‌ها شکل دیگری به خود می‌گرفتند. بخاطر این‌که صفحه نمایش های سی تی آر در هنگامی که یک آهن‌ربا به آن‌ها نزدیک می‌شد یک میدان مگنتی ایجاد می‌شد. 

دقیقا به همین دلیل است که کاربران تلفن همراه تصور می‌کنند، نزدیکی آهن‌ربا به تلفن همراه خطرآفرین است.

آیا هولدر گوشی مگنتی برای گوشی مضر است؟

آهن‌ربای بسیار ریزی که در هولدرهای گوشی تلفن همراه استفاده شده است نمی‌تواند باعث خرابی موبایل شما بشود! اما تنها چیزی که ممکن است با مشکل روبرو شود، GPS است. بیشتر استفاده کنندگان برنامه‌های مسیریابی برای استفاده از GPS در زمان راندن ماشین، هولدر گوشی می‌خرند. پس جالب نیست هولدر گوشی مگنتی با آهن‌ربای پرقدرت را خریداری کنند. 

در صورتی که می‌خواهید بهترین هولدر مگنتی را انتخاب کنید، پیشنهاد ما این است که از فروشگاه‌های با اصالت خرید کنید. 

بهترین هولدر گوشی برای ثبات تلفن همراه در خانه یا محل کار

 شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در حالی که در کلاس آنلاین حضور دارید و تلفن همراه خود را در دست گرفته‌اید احساس گردن درد گرفته باشید... راه حل ساده برای ثابت نگه‌داشتن تبلت یا موبایل هولدر گوشی است.

هولدر گوشی های کشویی، مگنتی و داک شارژها، محبوب‌ترین نگهدارنده‌های رومیزی هستند که مثل هولدر گوشی های گیره ای و مگنتی گوشی هستند با این فرق که از شارژ بی سیم (Wireless Charger) استفاده می‌کنند.

پایه‌ترین نکته در خرید هولد گوشی توجه به طول وعرض و ارتفاع هولدر برای استفاده در خانه می‌باشد. نگهدارنده گوشی رومیزی در مقابل با هولدر گوشی درون خودرو قیمت بالاتری خواهند داشت.

بهترین هولدر رومیزی

مهم‌ترین نکته برای خرید بهترین هولدر گوشی چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که درست زمانی که وسیله‌ای خریداری کرده‌اید، از خرید خود پشیمان شده‌اید. درست در آن هنگام به این فکر خواهید بود که در صورتی که چیزهای بیشتری در مورد محصول خود میدانستید، می‌توانستید که خرید به صرفه‌تری داشته باشید. با اندکی جستجو در اینترنت می‌توانید بیشتر این مشکلات را رفع کنید. در ادامه این مقاله می‌خواهیم، گام به گام، شما را تا خرید بهترین هولدر گوشی همراهی کنیم.

در هنگامی موبایل بر روی هولدر است باید گارد را باز کنیم؟

هنگام استفاده از بیشتر هولدر گوشی ها نیاز نیست که گارد گوشی را خارج کنید اما شرکت‌های تولید کننده هولدر تلفن همراه به تازگی نگهدارنده‌هایی طراحی کردند که دقیقا سازگار با هر نوع گاردی هست تا هیچ‌گونه آسیبی به تلفن همراه شما وارد نشود. 

آیا هر موبایلی، هولدر مخصوص به خود را دارد؟ 

تعداد اندکی از هولدر گوشی ها ممکن است برای تلفن همراه خاصی تولید شوند، اما همانطور که گفتیم تعداد این نوع از هولدر ها اندک است. مثلا برخی از گوشی‌های اپل از شارژ وایرلس پشتیبانی می‌کنند و بخاطر همین هولدر های بی‌سیم طراحی شده است.

تنها مورد مهم برای انتخاب هولدر گوشی، ابعاد و وزن موبایل شما می‌باشد. اگر سایز موبایل شما 5.75 اینچ و وزن بیش از 300 گرم می‌باشد، بهتر است هولدر گوشی گیره ای را فراموش کنید و به سراغ هولدر مگنتی بروید.

مزایای کاربردی بهترین هولدر گوشی چیست؟

استفاده از مواد اولیه با کیفیت در هولدر گوشی باعث می‌شود که طول عمر گیره و پیچ‌های به کار رفته در هولدر محکم و سرسخت باشند. جنس مگنت و چسب به کار رفته داخل هولدر باید با کیفیت باشد. جای‌گذاری و نصب راحت، داشتن قابلیت خم شدن به اطراف و امکان جداکردن به راحتی، از جمله مزایای هولدر گوشی است.

بهترین برند هولدر گوشی چیست؟

برند nito (نیتو)، joyroom (جویروم) و TSCO (تسکو) از بهترین و بادوام‌ترین شرکت‌های ساخت هولدر هستند که می‌توانید بسته به نوع گوشی خود آن را انتخاب کنید.

آیا خرید آنلاین بهترین هولدر گوشی به صرفه است؟

مزیت خرید آنلاین هولدر گوشی آن است که در صورتی که بعد از نصب هولدر گوشی داخل ماشین خود متوجه شدید، هولدر مناسب شما نیست، تا 7 روز می‌توانید آن را مرجوع کنید. علاوه بر آن با خرید آنلاین خیالتان از بابت کیفیت محصول خریداری شده راحت است.

علاوه بر آن، با خرید آنلاین می‌توانید از کامنت‌های خریداران قبلی محصول به کیفیت و نقات قوت هولدرها پی ببرید.

در هنگام انتخاب بهترین هولدر گوشی باید برای سوالات زیر پاسخی داشته باشید

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بعد از مدتی که از یکی از لوازم جانبی گوشی استفاده کرده‌اید به این نتیجه رسیده‌اید که بهتر بود قبل از انتخاب آن بیشتر تحقیق می‌کردید. 

در ادامه این مقاله قصد داریم 6 نکته بسیار مهم در هنگام انتخاب هولدر گوشی را بیان کنیم:

1. فضای خودرو چقدر جا دارد؟

تنها مکانی که در انتخاب نوع هولدر گوشی شما تاثیرگذار است، خودروی‌تان است. مثلا این‌که شیشه خودروی شما زاویه‌ی کمی داشته باشد یا زاویه زیادی داشته باشد در انتخاب هولدر گوشی مهم است. یا حتی نوع و شکل کانال تهویه هوا، در انتخاب هولدر گوشی بسیار اهمیت دارد. 

در حالتی که داشبورد ماشین شما یکدست نباشد، مکان خوبی برای جای‌گذاری هولدر چسبی نخواهد بود.

2.ابعاد گوشی تاثیری در خرید هولدر دارد؟

در صورتی که تلفن همراه‌تان 300 گرم یا بیشتر است، پیشنهاد ما هولدر مکنده ای است. هولدر گوشی مگنتی برای گوشی هایی با وزن معمولی استفاده می‌شود. شرکت‌های تولیدکننده هولدر در کاتالوگ محصولات‌شان، کاملا شرح می‌دهند که نگهدارنده برای چه نوع ابعاد و وزن گوشی‌ای مناسب است.

مثلا در فروشگاه‌ها، پر فروش ترین هولدر برای برند اپل و Iphone 13 pro max، هولدرهایی است که قابلیت Wireless Charger را دارا می‌باشند.

3.چه مزیت هایی در خرید هولدر گوشی برای شما کاربردی است؟

تعدادی از هولدرها، امکاناتی از جمله چرخش 360 درجه و شارژر بی‌سیم را دارا می‌باشند که باعث تمایز در بین دیگر هولدرها شده است.اما در نهایت هر فرد با توجه به نیازهای خود باید انتخاب مخصوص به خود را داشته باشد.

4. اسنتد گوشی سازگار با گارد موبایل چه مزایایی دارند؟ 

برای استفاده از هولدر گوشی ، بهتر است قاب موبایل خود را بردارید و بعد آن را داخل استند قرار دهید. اما این روش باعث می‌شود موبایل شما پر از خط و خش های ریز و کوچک شود. در صورتی که نگهدارنده گوشی هایی که با گارد موبایل نصب می‌شوند، مزیت جای‌گذاری موبایل را با گارد آن را دارا می‌باشند تا هیچ‌گونه صدمه‌ای به تلفن همراه شما وارد نشود.

5. بهترین ظرفیت برای شارژر وایرلس هولدر چقدر است؟

 استند گوشی هایی که مزیت شارژر وایرلس را دارا می‌باشند، باید ظرفیتی بین 4 تا 9 w داشته باشند که مشکلی برای تلفن همراه شما ایجاد نکنند.

6. چگونه بهترین هولدر گوشی برای خودرو را پیدا کنیم؟

پژو پارس، خودرویی است که هر مدل هولدری مناسب آن است در صورتی که ماشین‌هایی مانند تیبا، 207پژو ، رنو تندر 90 این‌گونه نیست. در این مقاله بهترین هولدر برای ماشین ها را به طور کامل شرح داده‌ایم.

در آخر، باعث افتخار ماست اگر سوالات، نظرات و تجربیات خود در رابطه با خرید و استفاده از هولدر موبایل را در قسمت نظرات سایت، با ما در میان بگذارید.

پرسش و پاسخ

آخرین مقالات دنیای دیجیتال